Spotkania z zawodami klas VIII

  • 27.11.2021, 19:02 (aktualizacja 27.11.2021, 19:25)
  • przedszkole fajslawice
Spotkania z zawodami klas VIII

Dnia 26.11 2021r. w naszej szkole odbyły się dwa ciekawe spotkanie. Uczniowie klasy 8a i 8b mieli możliwość porozmawiania z  wirtualną asystentką - Panią Martą Wasilewską, która prowadzi zdalną pomoc w realnym biznesie oraz lekarzem weterynarii- Panią Moniką Kozłowską, która pracuje w Przychodni weterynaryjnej  w Fajsławicach. Obie panie przedstawiły ciekawe informacje dotyczące swojej pracy, jak i ścieżkę kariery, którą przeszły. Istotny jest fakt, że oba zawody to zawody przyszłości.  Serdecznie dziękujemy, za spotkanie i poświęcony czas naszym uczniom.

Więcej o zawodzie weterynarza 

Więcej o zawodzie wirtualnego asystenta  

przedszkole fajslawice

Podziel się:


Pozostałe