PLAN LEKCJI

Klasa 1A - Małgorzata Madeja

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
2 8:55- 9:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
3 9:55- 10:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
4 10:50- 11:35 edu. wczesn. edu. wczesn.  religia edu. wczesn. j. angielski
5 11:55- 12:40     j. angielski koła religia

 

Klasa 1B -Joanna Kulbaka

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
2 8:55- 9:40 j. angielski edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
3 9:55- 10:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
4 10:50- 11:35 edu. wczesn. edu. wczesn. język angielski edu. wczesn. religia
5 11:55- 12:40 edu. wczesn. religia   koła  

 

Klasa 2A - Urszula Paluch

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 j. angielski edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
2 8:55- 9:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. religia edu. wczesn.
3 9:55- 10:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
4 10:50- 11:35 edu. wczesn. edu. wczesn. religia edu. wczesn. edu. wczesn.
5 11:55- 12:40 koła    edu. wczesn. edu. wczesn. j. angielski  

 

Klasa 2B - Małgorzata Kopeć

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 edu. wczesn. j. angielski edu. wczesn. religia edu. wczesn.
2 8:55- 9:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
3 9:55- 10:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
4 10:50- 11:35 j. angielski edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
5 11:55- 12:40 koła edu. wczesn. religia edu. wczesn.  

 

Klasa 3A - Ewa Szyszko

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
2 8:55- 9:40 edu. wczesn. j. angielski edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
3 9:55- 10:40 j.angielski edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
4 10:50- 11:35 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. religia edu. wczesn.
5 11:55- 12:40 edu. wczesn. edu. wczesn. religia   koła

 

 Klasa 3B - Halina Błaziak

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. j. angielski edu. wczesn.
2 8:55- 9:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
3 9:55- 10:40 edu. wczesn. edu. wczesn. religia edu. wczesn. j. angielski
4 10:50- 11:35 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
5 11:55- 12:40   koło edu. wczesn. religia edu. wczesn.

 

Klasa 4 - Iwona Sałaga

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 historia matematyka matematyka przyroda j. polski
2 8:55- 9:40 j. polski j. polski w-f religia j. ang / j. ang
3 9:55- 10:40 j. ang/ j. ang w-f religia w-f w-f
4 10:50- 11:35 matematyka przyroda j. polski j. polski matematyka
5 11:55- 12:40 plastyka j. ang/ inf mzuyka inf/ j . ang technika
6 12:50- 13:35 godz. wych     koła  
7  13:40- 14:25          


Klasa 5 - Marek Borowik

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 j.polski matematyka w-f religia j. polski
2 8:55- 9:40 geografia j. polski j. polski matematyka matematyka
3 9:55- 10:40 w-f biologia matematyka historia j. angielski
4 10:50- 11:35 j. angielski w-f j. angielski w-f technika
5 11:55- 12:40 muzyka informatyka plastyka j. polski historia
6 12:50- 13:35 koła godz. wych religia    
7  13:40- 14:25          


Klasa 6A - Alicja Greczkowska

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 geografia j.polski j. polski j. polski matematyka
2 8:55- 9:40 w-f matematyka j. angielski w-f j. polski
3 9:55- 10:40 historia religia biologia matematyka religia
4 10:50- 11:35 matematyka historia w-f j. angielski j. angielski
5 11:55- 12:40 j. polski technika inf/ inf muzyka w-f
6 12:50- 13:35     koła plastyka godz. wych

 

Klasa 6B - Ewa Kasprzak

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 biologia religia j. angielski matematyka religia
2 8:55- 9:40 w-f j. angielski j. polski j. polski w-f
3 9:55- 10:40 geografia j.polski historia j. angielski j. polski
4 10:50- 11:35 j.polski matematyka w-f technika historia
5 11:55- 12:40 matematyka w-f matematyka plastyka muzyka
6 12:50- 13:35   godz. wych inf/ inf   koła


Klasa 7A - Dagmara Soska

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00 - 8:45 w-f geografia w-f j. polski matematyka
2 8:55 - 9:40 j. polski w-f biologia j. angielski geografia
3 9:55 - 10:40 matematyka matematyka chemia historia chemia
4 10:50 - 11:35 fizyka historia

j. polski

w-f j. polski
5 11:55 - 12:40 biologia j. polski j. angielski matematyka j. angielski
6 12:50 - 13:35 religia  fizyka j. niemiecki religia muzyka
7 13:40- 14:25 j. niemiecki inf/ inf wdż plastyka godz. wych-

  

Klasa 7B - Beata Świstowska

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00 - 8:45 chemia historia j. polski fizyka chemia
2 8:55 - 9:40 j. niem/ j.ang religia  matematyka historia j. polski
3 9:55 - 10:40 j.ang / j.niem j.polski  j. niem / j. ang j. polski matematyka
4 10:50 - 11:35 j. polski geografia j. ang/ j. niem matematyka w-f
5 11:55 - 12:40 matematyka w-f w-f j. ang/ j.ang geografia
6 12:50 - 13:35 biologia biologia godz. wych w-f fizyka
7 13:40- 14:25 religia plastyka inf / inf muzyka wdż

 

Klasa 8 - Ewa Salecka

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00 - 8:45 j.ang/ j.ang w-f j. niem / j. ang historia j. ang /j. ang
2 8:55 - 9:40 chemia matematyka j. ang/ j. niem fizyka matematyka
3 9:55 - 10:40 j.polski geografia matematyka matematyka j. polski
4 10:50 - 11:35 historia j. polski chemia j.polski biologia
5 11:55 - 12:40 j. niem/ inf wos j. polski w-f fizyka
6 12:50 - 13:35 inf/ j. niem godz. wych w-f wos w-f
7 13:40- 14:25 koła koła religia religia edb
8 14:30 - 15:15         wdż