UCZNIOWIE

rok szkolny 2020/2021

Klasa IA
Wychowawca: Pani Małgorzata Madeja

  1. Gładysz Maja
  2. Jurasz Wiktor
  3. Kozioł Kamila
  4. Kroczyński Bartłomiej
  5. Kuczer Błażej
  6. Majchrowicz Kamila
  7. Piórkowski Mikołaj
  8. Proskura Dagmar
  9. Ruszniak Maja
  10. Ruszniak Błażej
  11. Stawczyńska Joanna
  12. Waryszak Paulina
  13. Wójcik Kacper

Klasa IB
Wychowawca: Pani Joanna Kulbaka

  1. Błaziak Hanna
  2. Cieszko Krystyna
  3. Czajka Maja
  4. Dąbski Marcin
  5. Jachorek Błażej
  6. Łykus Zuzanna
  7. Majcher Karol
  8. Marek Jan
  9. Mazurek Zuzanna
  10. Nowak Kacper
  11. Pawłowicz Dominik
  12. Stępniak Tymoteusz
  13. Szymaszek Mirosław

Klasa IIA
Wychowawca: Pani Urszula Paluch

  1. Błaziak Judyta
  2. Dąbski Tomasz
  3. Depa Kornelia
  4. Dudała Weronika
  5. Granat Lena
  6. Greczkowska Karolina
  7. Kociubowski Mateusz
  8. Konowałek Zuzanna
  9. Ładniak Iga
  10. Madeja Klara
  11. Majewska Zuzanna
  12. Opalski Kacper
  13. Pasternak Damian
  14. Sadowski Mateusz
  15. Sapko Amelia
  16. Skrzypczak Karol
  17. Wasil Katarzyna

Klasa IIB
Wychowawca: Pani Małgorzata Kopeć

  1. Błaziak Adrian
  2. Cholewa Maksymilian
  3. Cholewa Zuzanna
  4. Dańko Oliwia
  5. Dębicka Zuzanna
  6. Florek Jakub
  7. Gieracz Michalina
  8. Kosierb Michał
  9. Kulbaka Julia
  10. Łuczkiewicz Marcin
  11. Mrugała Emilia
  12. Olech Filip
  13. Skrzypacz Jagoda
  14. Soboń Szymon
  15. Stępniak Stanisław
  16. Surma Amelia
  17. Surma Karol
  18. Szwedo Łucja
  19. Zbiżek Antoni

Klasa IIIA
Wychowawca: Pani Ewa Szyszko

  1. Cholewa Kacper
  2. Deresz Aleksander
  3. Jagiełło Aleksandra
  4. Kiszczak Oliwia
  5. Kosierb Jan
  6. Kozioł Ewelina
  7. Kozioł Lena
  8. Majchrowska Łucja
  9. Paluch Antoni
  10. Piórkowska Oliwia
  11. Pochwatka Zuzanna
  12. Poniedziałek Oskar
  13. Rozwałka Karolina
  14. Ruszniak Julia
  15. Skrzypczak Karolina
  16. Smogorzewski Piotr
  17. Tarczyński Marcel
  18. Zieliński Tomasz

Klasa IIIB
Wychowawca: Pani Halina Błaziak

  1. Bubicz Zuzanna
  2. Fornal Krzysztof
  3. Gąsak Gabriel
  4. Jarosz Natalia
  5. Kaisz Klara
  6. Kondratiuk Róża
  7. Kozak Szymon
  8. Mazurek Jakub
  9. Nowak Jakub
  10. Ruszniak Filip
  11. Serafin Lena
  12. Stępniak Jadwiga
  13. Wójcik Mikołaj
  14. Zając Klaudia

Klasa IV
Wychowawca: Pani Iwona Sałaga

  1. Baran Nikola
  2. Błaszczak Dominika
  3. Bochniarz Alicja
  4. Bochyński Bartłomiej
  5. Brzozowski David
  6. Bubicz Michał
  7. Cichosz Filip
  8. Ciempiel Dawid
  9. Dudała Małgorzata
  10. Jania Filip
  11. Kosmala Julia
  12. Kozioł Robert
  13. Kozioł Wiktor
  14. Krawczyńska Zofia
  15. Kutnik Jakub
  16. Mazurek Jagoda
  17. Mazurek Jakub
  18. Opalski Filip
  19. Posuniak Paweł
  20. Prokop Julia
  21. Reska Kacper
  22. Ruszniak Natalia
  23. Staniak Jakub
  24. Surma Mikołaj
  25. Sysa Mikołaj
  26. Tujaka Kacper
  27. Wilk Antoni

Klasa V
Wychowawca : Pan Marek Borowik

  1. Dadak Eliza
  2. Haratym Krzysztof
  3. Idzik Antonina
  4. Jarosz Sylwia
  5. Kasperek Szymon
  6. Kokuszko Igor
  7. Majewska Julia
  8. Olech Maciej
  9. Surma Krzysztof
  10. Woliński Adam

Kl. VIA
Wychowawca: Pani Alicja Greczkowska

  1. Bogusz Filip
  2. Bubicz Szymon
  3. Burdzanowska Julia
  4. Cholewa Angelika
  5. Cholewa Franciszek
  6. Cholewa Nikola
  7. Dąbska Maria
  8. Dzirba Paweł
  9. Kasprzak Zuzanna
  10. Kosierb Amelia
  11. Kulbaka Wiktoria
  12. Kulbaka Wiktoria
  13. Madeja Anna
  14. Niścior Kinga
  15. Serafin Antonina
  16. Steć Hanna
  17. Szpot Wiktor
  18. Wilk Kuba

Kl. VIB
Wychowawca: Pani Ewa Kasprzak

  1. Brzozowski Szymon
  2. Bubicz Karina
  3. Cieszko Edward
  4. Denis Krzysztof
  5. Dzirba Marcin
  6. Gąsak Filip
  7. Jagiełło Karol
  8. Jagiełło Maja
  9. Jankowska Kinga
  10. Kozioł Grzegorz
  11. Marek Karina
  12. Niścior Patryk
  13. Przytuła Antoni
  14. Ruszniak Karol
  15. Skiba Alicja
  16. Sobczak Wiktoria
  17. Waryszak Krystian

Kl.  VIIA
Wychowawca : Pani Dagmara Soska

  1. Błaziak Julia
  2. Błaziak Kacper
  3. Dańko Filip
  4. Drążek Maria
  5. Gede Alicja
  6. Jaszak Katarzyna
  7. Kasperek Arkadiusz
  8. Kostecki Artur
  9. Kuter Mikołaj
  10. Kutnik Wiktoria
  11. Mazurek Amelia
  12. Mazurek Julia
  13. Mazurek Oliwia
  14. Olech Maja
  15. Pastuszak Malwina
  16. Pawelec Piotr
  17. Posuniak Patryk
  18. Rogulski Igor
  19. Rybak Kinga
  20. Sarnecka Kaja
  21. Surowiec Julia
  22. Suszek Bartłomiej
  23. Tylec Gabriel
  24. Tylec Nikodem

Klasa VIIB
Wychowawca: Pani Beata Świstowska

  1. Baran Błażej
  2. Baran Daniel
  3. Bogusz Oliwia
  4. Bubicz Karol
  5. Buchajczyk Bartosz
  6. Chruściel Wiktoria
  7. Chwil Łucja
  8. Dobrzyński Kacper
  9. Grad Natalia
  10. Granat Hanna
  11. Jagiełło Aleksandra
  12. Kostka Karol
  13. Kostka Radosław
  14. Krupa Amelia
  15. Kulbaka Mateusz
  16. Latkowski Narcyz
  17. Marek Mikołaj
  18. Pioś Matylda
  19. Pędzisz Zuzanna
  20. Ruszniak Natalia
  21. Salecka Wiktoria
  22. Sałaga Szymon
  23. Świstowski  Antoni
  24. Tarczyńska Klaudia
  25. Tujaka Kuba

Kl. VIII
Wychowawca:  Pani Ewa Salecka

  1. Baran Kamil
  2. Błaszczak Klaudia
  3. Błaziak Kornelia
  4. Błaziak Michał
  5. Borek Gabriela
  6. Chmiel Hubert
  7. Ciempiel Patryk
  8. Drobek Damian
  9. Dzirba Mikołaj
  10. Kostecki Marcin
  11. Kozioł Anna
  12. Krzyżanowska Wiktoria
  13. Kulbaka Jakub
  14. Mączka Katarzyna
  15. Olech Filip
  16. Pitucha Jakub
  17. Rozwałka Martyna
  18. Sobczak Elżbieta
  19. Sysa Oliwia
  20. Szpot Jan
  21. Tkaczyk Igor
  22. Wasil Dawid
  23. Wasil Tomasz
  24. Wójcik Natalia
  25. Wójcik Urszula
  26. Kinga Bogusz