PRZEDSZKOLAKI

Rok szkolny 2020/2021

3-latki
Wychowawcy: Pani Patrycja Kalisz i Pani Małgorzata Furgała

  1. Adamiak Hanna
  2. Błaziak Karol
  3. Bochyńska Anna
  4. Bogusz Zofia
  5. Burdzanowski Filip
  6. Czajka Franciszek
  7. Greczkowska Malwina
  8. Haratym Amelia
  9. Kroczyńska Matylda
  10. Kroczyński Kacper
  11. Kulbaka Maria
  12. Łysiak Przemysław
  13. Madeja Paweł
  14. Mazurek Blanka
  15. Sałaga Łucja
  16. Sapko Mikołaj
  17. Skrzypacz Ignacy
  18. Sobczuk Piotr

4-latki A
Wychowawcy: Pani Paulina Greczkowska

  1. Gąsak Jagoda
  2. Góraj Hubert
  3. Grobelny Marcel
  4. Jagiełło Mikołaj
  5. Jałocha Eliza
  6. Kasprzak Franciszek
  7. Kasprzak Jan
  8. Kosierb Alicja
  9. Kosierb Lena
  10. Koszowski Jan
  11. Pakuła Emilia
  12. Pędzisz Antoni
  13. Smogorzewska Anna
  14. Staniak Antoni
  15. Szymaszek Maksymilian
  16. Zając Jakub

4-latki B
Wychowawcy: Pani Magdalena Adamiak

  1. Bochyński Alan
  2. Bogusz Alan
  3. Ciesielka Helena
  4. Czarna Hanna
  5. Dębicki Tymoteusz
  6. Kaisz Izabela
  7. Kulbaka Aleksander
  8. Kura Igor
  9. Maciejewska Gabriela
  10. Mazurek Miłosz
  11. Mazurek Oliwia
  12. Mrugała Szymon
  13. Sławek Kuba
  14. Wasil Grzegorz
  15. Wójcik Aleksandra

 

5-latki A
Wychowawca: Pani Wiesława Sidor

  1. Bogusz Marcel
  2. Chwiej Agata
  3. Cieszko Ryszard
  4. Kucharska Amelia
  5. Kutnik Szymon
  6. Madeja Mikołaj
  7. Mazurek Maja
  8. Pawelec Antoni
  9. Polski Marcin
  10. Poniedziałek Alicja
  11. Posuniak Barbara
  12. Sawa Adrianna
  13. Soboń Hanna
  14. Winiarczyk Maksymilian

5-latki B
Wychowawca: Pani Katarzyna Jaszak

  1. Błaziak Aleksandra
  2. Błaziak Marcelina
  3. Chmiel Alicja
  4. Fornal Dawid
  5. Kasperek Karol
  6. Kasprzak Laura
  7. Kędrak Małgorzata
  8. Kozak Tomasz
  9. Kulbaka Hanna
  10. Listopad Wiktoria
  11. Marek Aleksander
  12. Mazurek Szymon
  13. Olejarz Józef
  14. Surma Bartłomiej
  15. Urbańczyk Nikola
  16. Wypych Gabriel

6-latki
Wychowawca: Pani Amelia Bogusz

  1. Błaziak Wojciech
  2. Bochyńska Julia
  3. Bubicz Wiktoria
  4. Chwil Lena
  5. Drużdż Zuzanna
  6. Filewicz Gabriel
  7. Florek Daniel
  8. Gąsak Piotr
  9. Kociubowski Antoni
  10. Krupa Anastazja
  11. Krysa Jowita
  12. Mazurek Zofia
  13. Nowak Mikołaj
  14. Olech Oskar
  15. Olejarz Marcelina
  16. Ornal Leon
  17. Sobczuk Lena
  18. Szczepańska Julia
  19. Waryszak Anna
  20. Wasilewski Bartłomiej
  21. Wilk Nadia
  22. Wójcik Izabela