Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 20:27

Udział w programach edukacyjnych

Udział w programach edukacyjnych

Autor: SP Fajsławice

W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie klas I-III naszej szkoły aktywnie realizowali ogólnopolskie programy edukacyjne „Kubusiowi Przyjaciele Natury” oraz „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Celem programów było kształtowanie postaw proekologicznych, promowanie zdrowego stylu życia   oraz rozwijanie świadomości dotyczącej bezpieczeństwa w domu, szkole czy sieci. 

W ramach programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” dzieci oprócz treści zawartych w realizowanym programie brały udział w konkursie na ekoozdobę choinkową, uczestniczyły  w  akcji sprzątanie świata, przygotowały przedstawienie „Ratujmy Ziemię” lub  obchodziły „Dzień Pszczoły”. 

Równolegle realizowany program  „Akademia Bezpiecznego Puchatka” zwiększył świadomość dzieci w zakresie bezpieczeństwa. Zajęcia były prowadzone w atrakcyjnej formie poprzez gry, zabawy, filmy edukacyjne, ćwiczenia praktyczne, spotkanie z policjantem. 

Dzięki udziałom  w takich inicjatywach uczniowie zdobywają wiedzę, doświadczenia w sposób aktywny i angażujący, rozwijają poczucie odpowiedzialności za siebie, innych oraz otaczający świat.


Udział w programach edukacyjnych

Udział w programach edukacyjnych

Autor: SP Fajsławice

Udział w programach edukacyjnych

Udział w programach edukacyjnych

Autor: SP Fajsławice


Podziel się

VULCAN NABÓR
ARCHIWALNA STRONA SZKOŁY
LOGOWANIE - RODZICE
RADA RODZICÓW
PPP W KRASNYMSTAWIE
SZKOŁA PRZYJAZNA RODZINIE
OPIEKUN MIEJSC PAMIĘCI NARODOWEJ