Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 20:17

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Autor: SP Fajsławice

26 czerwca 2026r. w naszej szkole uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Wśród zebranych oprócz uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych mieliśmy przyjemność gościć księdza proboszcza Roberta Śliża, pana wójta Janusza Pędzisza, Kierownika Referatu Oświaty i Obsługi Instytucji Kultury panią Bernadetę Drużdż oraz przewodniczącą Rady Rodziców panią Beatę Gąsak.

Na wstępie absolwenci naszej szkoły pod kierunkiem wychowawczyń pani Dagmary Soska i pani Moniki Dumała przedstawili krótką część artystyczną. 

Pani dyrektor Aneta Kosmala przedstawiła najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki nauczania. Na 147 uczniów w klasach 4-8 aż 55 otrzymało świadectwo z wyróżnieniem.

Jak co roku przyznano tytuły ABSOLWENTA szkoły podstawowej po I i II etapie edukacyjnym. Tytuł ABSOLWENTA Szkoły Podstawowej po I etapie edukacyjnym uzyskali: w klasie 3A – Anna Smogorzewska, w klasie 3B – Kuba Sławek, natomiast tytuł ABSOLWENTA po II etapie edukacyjnym otrzymały: w klasie 8A – Karolina Rozwałka, . w klasie 8B – Jadwiga Stępniak. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody, zaś ich rodzice listy gratulacyjne.

W dalszej części spotkania pan wójt wraz z panią dyrektor wręczyli stypendia i nagrody wójta oraz listy gratulacyjne dla rodziców.

Stypendia edukacyjne w tym roku szkolnym otrzymało 28 uczniów: 
 

Klasa 4A: 
  1. Amelia Kucharska 
  2. Adriana Sawa 
  3. Agata Chwiej 
  4. Mikołaj Madeja 
Klasa 4B: 
  1. Wypych Gabriel 
  2. Fornal Dawid 
  3. Kozak Tomasz 
  4. Kasprzak Laura 
  5. Urbańczyk Nikola 
  6. Kędrak Małgorzata 
  7. Kulbaka Hanna 
Klasa 5:  
  1. Zofia Mazurek 
  2. Lena Sobczuk 
Klasa 6:  
  1. Kacper Nowak 
  2. Dominik Pawłowicz 
  3. Błażej Ruszniak 
Klasa7A:  
  1. Ruszniak Paula 
  2. Wasil Katarzyna 
  3. Dudała Weronika 
  4.  Madeja Klara 
  5. Majewska Zuzanna 
Klasa 8A:  
  1. Karolina Rozwałka 
  2. Aleksandra Jagiełlo
  3. Oliwia Piórkowska 
  4. Julia Ruszniak 
Klasa 8B:  
  1. Stępniak Jadwiga
  2. Lena Serafin 
  3. Mikołaj Wójcik 

 

Nagrody wójta otrzymało 10 uczniów: 


Klasa 4A: Marcin Polski 

Klasa 4B: Nikola Urbańczyk, Aleksandra Błaziak i Aleksander Marek

Klasa 5: Marcelina Olejarz i Piotr Gąsak

Klasa 7A: Katarzyna Wasil, Klara Madeja, Paula Ruszniak

Klasa 8A: Lena Kozioł

 

W końcowej części uroczystości pani dyrektor przekazała serdeczne podziękowania:

  • gronu pedagogicznemu oraz pracownikom niepedagogicznym za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszych uczniów, za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, za budowanie pozytywnego wizerunku szkoły;

  • szczególne słowa podziękowania koleżankom, które przechodzą na zasłużoną emeryturę: paniom Jadwidze Bednarczyk, Małgorzacie Kopeć oraz Urszuli Paluch;

  • panu wójtowi za wsparcie wszelkich działań w naszej szkole, za zrozumienie potrzeb i życzliwość we wszystkich przedsięwzięciach podejmowanych przez szkołę oraz wsparcie finansowe wszelkich wydarzeń i uroczystości;

  • księdzu proboszczowi za współpracę i aktywne uczestnictwo w życiu szkoły;

  • wszystkim instytucjom, stowarzyszeniom i klubom za owocną współpracę na rzecz naszych uczniów.

Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wypoczynku.

 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się

VULCAN NABÓR
ARCHIWALNA STRONA SZKOŁY
LOGOWANIE - RODZICE
RADA RODZICÓW
PPP W KRASNYMSTAWIE
SZKOŁA PRZYJAZNA RODZINIE
OPIEKUN MIEJSC PAMIĘCI NARODOWEJ